İkram Sofrasında Hemen yerinizi ayırtın.Rezervasyon Formu Yada Telefon İle rezervasyon yapabilirsiniz : 0 462 223 17 30

page banner

Hakkımızda

İkram Sofrası Hakkında

hakkimizda-ikramİkram Sofrası sizleri eşsiz damak tadıyla buluşturuyor. Yıllardır kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen restaurantımız 1200 kişilik salonu, 75 kişilik özel salonu ile sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Sahil yolu kenarında bulunan İkram Sofrası, sadece ailenizle değil, iş arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz toplu yemek, düğün, doğum günü ve özel kutlamalar için ideal bir mekândır. İkram Sofrası’nda organizasyonların keyfini yaşayabilirsiniz.

hakkimizda-ikram-sofrasiİkram Sofrası’nın “Alıştığınız Lezzetlerden Fazlası” anlayışı ile muhteşem menüler sizleri bekliyor. Farklı tatları ile damak zevkinize hitap eden İkram Sofrası’nda 100 çeşit ve organik olan Açık Büfe Kahvaltısının keyfini mutlaka yaşamalısınız.

Müşterilerimiz farklı menü arzu ettiklerinde önceden sipariş vermeleri halinde istekleri karşılanmaktadır. Güveç ve Kuru Fasulyemiz Trabzon’daki damak tadınızdır. Menülerimizde kullandığımız etlerin yerli hayvan ürünü olması farklılığımızdır.

Balık çeşitlerimiz taze, günlük olarak sunulmaktadır. Faroz balıkçı barınakları yanında bulunmamız şansımızdır. (Balıklar kayıktan tavaya, ızgaraya…)

hakkimizda-ikram-sofrasi-gorselSüt ve süt ürünlerimiz organiktir.(Bizim sütlacımızdan hiç tattınız mı?..) Yemeklerimizde tereyağının (hakiki Trabzon tereyağıdır) dışında başka bir yağ kullanılmamaktadır. “Kim ne derse desin tereyağı hayattır”

Sipariş veren müşterilerimiz için servisimiz mevcuttur.

Nezih bir ortamda, profesyonel kadromuzla her zaman sizleri ağırlamaya hazırız..

Nezih mekânlar nezih kişiler içindir.

Ayrıcalığınızın farkını İkram Sofrasında yaşayın…